ANTİK MİNERAL MAGNEZYUM YAĞI NEDİR

Dünyada topik [cilt üzerine] magnezyum terapisi için önerilen 1 numaralı marka.

250 Milyon Yıldır Kullanılmayı Bekliyor

    Antik Mineral Magnezyum, yeryüzü kabuğunun neredeyse 2000 metre kadar derinliğinden, Kuzey Avrupa’da bulunan ve Geç Permiyan Döneminden kalan bir jeolojik oluşum olan, Eski Zechstein Denizyatağından çekiliyor. Geçen 250 milyon yıldır izole olan, hakiki Zechstein™ Magnezyumu dünyadaki doğal Magnezyum tuzlarının en saf ve en bozulmamış kaynağı olarak tek başına durmaktadır ve Antik Mineral Magnezyum'un her şişesi üzerinde bir saflık işareti bulunmaktadır.

Canlı bir sağlık elde edebilmek için bir köşe taşı.

    Doğu Tıbbında sık sık “Güzel Maden” olarak saygı gören Magnezyum insanın yapısı için su ve hava kadar temel bir maddedir ve onun güzelliğinin nedeni kesin ve reddedilemez iyileştirici gücüne dayalı olduğu söylenebilir. Bedeninizde sadece birkaç gram Magnezyum bulunmasına rağmen, bedendeki yüzlerce biyokimyasal reaksiyonlara karışır ve bunların düzinelercesi enerji ve kardiyovasküler fonksiyonların üretimine katkıda bulunur. Güçlü kemikler eklemler, kaslar ve dişler, parlak cilt, dengeli hormonlar, sağlıklı bir sinir sistemi ve çok daha fazlasıtümü yeterince Magnezyum içeren hücrelerce sağlanır.

    Yüksek oranda sağlığı geliştirici uygulamalarda Magnezyum katkısının etkinliğine ilişkin muazzam miktarda araştırmalar bulunmasına rağmen, bu maddenin bedene verilme yöntemine ilişkin çok fazla dikkat gösterilmedi. Antik Mineral Magnezyum çok saf, yüksek oranlı doğal, içinde diğer eser elementleri de içeren Magnezyum Klorit biçimini cilt üzerine uygulanan Antik Mineral Magnezyum Yağı olarak kullanmaktadır. Neden cilt yüzeyine? Çünkü cilt yaşayan, nefes alan bir organdır ve zehirlerin atılması için en etkili organ olarak kalmayıp, bedenini yeniden minerallerine kavuşturulması için muazzam potansiyele sahiptir. Bu nedenle, insan vücudunun en iyi fonksiyona sahip organına dünyada elde edilebilen en yaşam verici minerallerden birini emmesi için kullanırsanız ne olur dersiniz? Canlı bir sağlık kazanmak için bir köşe taşı.

Antik Mineral Magnezyum Yağı

    Orijinal ve halen en popüler durumda bulunan, Antik Mineral Magnezyum Yağı, Kuzey Avrupa’da bulunan Eski Zechstein Deniz yatağından elde edilen, sadece ham, yüksek derecede yoğunlaştırılmış, ultra saf Magnezyum Klorit ve diğer eser miktarda mineralleri içermektedir. Üründe, bozulmamış kaynaktan elde edilen derin yeraltı çökeltilerinde doğal olarak bulunanlardan başka bir içerik kullanılmamıştır. Antik Mineral Magnezyum Yağı, uygulayıcı hekimler tarafından hücresel Magnezyum düzeylerini hızlı şekilde geri kazandırması ile cilt ve altındaki dokular tarafından kolayca emilmesi açısından ALTIN STANDART olarak kabul edilmektedir.

Bir çay kaşığında takriben 560 mg elementsel Magnezyum bulunmaktadır.

İÇERİK: Saf su, Gerçek Zechstein™ magnezyum klorit (ve diğer doğal olarak görülen eser miktarda mineraller)

 

 

 

 

 

EŞİ BULUNMAYAN SAFLIK & KALİTE

     Antik Mineral Magnezyum Yağı, şu anda pazarda bulunan diğer Magnezyum ürünlerinden farklı kılan nedir? Yanıt basit. İnsan etkisinin bulunması veya Antik Mineral Magnezyum Yağı söz konusu olduğunda — bunun hiç bulunmaması. Antik Mineral Magnezyum şimdiye kadar keşfedilmemiş olarak kalmış, geçen 250 milyon yıldır dış güçlerden izole edilmiş olarak kaldığı yeryüzünün 1500 ila 2000 metre kadar derinliklerinden, eski Zechstein Denizinden elde edilmektedir.

     Antik Mineral Magnezyum Yağı, hem diyet hem topik uygulamalarda biyolojik olarak en çok elde edilebilen ve kolaylıkla asimile edilebilen Magnezyum bileşiklerinden biri olan Magnezyum Klorit biçiminde yüksek derecede saklanmıştır. Çok sayıda tedavi edici uygulamalardaki klinik etkinliği nedeniyle Magnezyum Klotritten sık sık “Ana Magnezyum Bileşiği” olarak bahsedilir, fakat şimdiye kadar sadece az sayıda kaynaklardan elde edilebiliyordu. Magnezyum Kloritin en kolay elde edilebilir kaynağı Pasifik Okyanusu, Büyük Tuz Gölü ve Ölü Deniz gibi geniş su kaynaklarından tuzlu suyun buharlaşması şeklindeki doğal işlemini içermektedir. Bu yöntem az bir gayretle üretime izin vermesine rağmen, hazır ürün ancak kaynağı kadar iyi olduğundan ne yazık ki insanlığı fosil yakıtlarını ve sentetik maddeleri ayırt etmeksizin kullanması bu gezegendeki herkesin önemli miktarda toksin düzeylerine sahip olmasına neden oldu. Magnezyum Kloritin en bol ikinci kaynağı hidroklorit asit ve Magnezyum hidroksiti kullanan laboratuar çevresinde üretilmesidir. Burada suni olarak elde edilen sonuç aynı zamanda kurşun ve cıva gibi bazı ağır metal düzeylerine tabi olmasıdır. Buna karşın, Genuine Zechstein® Magnezyum ürünü gezegendeki diğer bilinen kaynaklara göre saflık ve kalite açısından eşsiz olup yüzde yüz (% 100) ham doğal halde elde edilmektedir.

ZECHSTEIN DENİZİNİN MENŞEİ

    240-270 milyon yıl önce, dünya şimdi bildiğimizden oldukça farklı görünüyordu ve dinozorlar henüz yeryüzünde gezinmeye yeni başlamak üzereydi. Bütün kıtalar merkezi ekvatorda bulunan “Pangea” isimli tek bir geniş kıta olarak bir aradaydılar. Merkezi kısmında geniş bir iç deniz (Zechstein Denizi) vardı ve okyanustan küçük kara parçaları ile ayrılıyordu. Zechstein Denizi aralıklı olarak basan nehirler ve okyanusla besleniyordu ve bu sırada denize tuzlu su bırakıyordu. İklim ılık ve cansız olduğundan, buharlaşma iç akışa eşit düzeyde ve onu aşıyordu ve bu şekilde Zechstein Denizinde tuzları biriktiriyordu. Bu durum, günümüzün Ölü Deniz bölgesine benzer fakat çok daha geniş bir ölçekte; Zechstein Denizi günümüzün İngiltere kara parçasından Polonya’ya ve Danimarka’dan Hollanda’ya kadar uzanıyordu.

MAGNEZYUM'A SU KADAR İHTİYACIMIZ VAR
MAGNEZYUM VÜCUDUNUZUN IŞIĞIDIR
MAGNEZYUM'UN DNA'sı

ENERJİ

     Her şeyi tamamen fiziksel anlamda düşünmek uygunsa da, gerçek şu ki yaşamdaki her şey ile ilişkili bir enerji var ve bu enerji sürekli olarak değişime uğruyor, değişiyor ve üzerinde bulunan enerjiden etkileniyor. Bazıları bunu belli bir frekans olarak atıfta bulunuyorken diğerleri “yaşam gücü” adını veriyor. Ona ne ismi verirseniz verin, isten insan olsun ister bitki veya bir madde kendisinde negatif veya pozitif olabilen eşsiz bir enerji taşır. Ve su üzerinde yaptığı ünlü araştırmasında Dr. Masaru Emoto tarafından gösterildiği gibi, bir şişe suya klasik müzik çalma gibi basit bir fiil su moleküllerinde görünümü hoş kristal desenleri yaratabilirken, aynı suya küfretme sonucunda çirkin şekilli oluşumlar ortaya çıkmaktadır. Aynı şey Antik Mineral ürününde bulunan Genuine Zechstein® Magnezyum için gerçektir ve sonuç sadece Doğa Ananın tedarik edebileceği ham doğal enerjinin tümünü içeren saf ve uyumlu iyileşme sağlayan bir maddedir.

PHOTOMICROGRAPH OF MAGNESIUM CHLORIDE

Copyright © 2010 www.antikmineral.com.tr