HAKKIMIZDA
Bu sitede yer alan ürünümüz dünya literatüründe, tıp ve alternatif sağlıkta kullanılan ve insan sağlığına yardımcı Mineral kalite standartlarında üretilmiştir. Ürünümüzün kullanımı pratik ve gayet kolay olacak şekilde imal edilmiştir. Ürünlerimiz gıda takviyesi niteliğinde ek besinlerdir. İlaç olarak tüketilemez.   

İnsanların çağlar boyunca doğaya olan ilgisi, sağlık ve tedavi çaresi olarak bitkilere başvurdukları bugünlere kalan eski eser ve yazıtlardan bilinmektedir. Bitkilerin sağlık ve tedaviye destek olarak kullanılması anlayışı yıllardır “doğaya dönüş” akımı ile gelişmiş ve son dönemlerde bitkilerin etkisine ilişkin kanıtlar sağlayan ve ana etken maddeleri kesin rakamlarla ortaya koyan çok sayıda bilimsel çalışma ile sağlam temellere dayandırılmıştır. 

Günümüzde artık insan sağlığında bitkisel ürünlerin yerinin tartışılmaz olduğu; kullanmakta olduğumuz tedavi ve sağlık protokollerine yardımcı ve tamamlayıcı bir destek alan oluşturduğu kabul edilmektedir. Bitkisel ürünler pratikte, yumuşak ve derinlemesine bir etkiyle doğal savunma metabolizmasını etkileyerek sağlık dengesini doğru yönde düzenleyebilmekte; yönlendirmesiyle önerilen ve kullanılan bitkiler günümüzün sağlık sorunlarına destek olabilmektedir.

Ürünümüz T.C. Sağlık Bakanlığı 5/11/2009 tarih ve 075566 sayılı izni ile izinlidir.

 

Copyright © 2010 www.antikmineral.com.tr