MARK SİRCUS

MARK SİRCUS

"Piyasada birçok Magnezyum Klorit ürünü bulunuyor. Bazıları denizden elde edilen doğal ürünler, diğerleri bazı göllerdeki tuzlu su akıntılarından alınıyor ve şimdi ise Kuzey Avrupa’da milyonlarca yıl yaşında olan bu maddeyi içeren 1500 metre aşağıda olabildiğince saf bir deniz bulundu. Transdermal [deri içinden] ve oral kullanımının beraberce bir çeşit öncüsü olarak, Magnezyum üzerine üçüncü kitabımı tamamlamak üzereyim. Ayrıca Saflık Bilimi isimli bir makale de yazdım ve kitaplarımın çoğu cıva zehirlenmesi ve düşük düzey zehirlilik bilimi ile derinlemesine ilgilidir. Bu nedenle, Antik Mineral ürün serisi üzerine onayımı koyduğum zaman, bunu bu Magnezyum kaynağının dünyadaki en güçlü tıbbi kaynağının en safı olduğunun derin bilinci ile yapıyorum” Mark Sircus, Ac., OMD

Marc Sircus, OMD, bir yazar, ulusal sertifikalı bir akupunktur uzmanı, Oryantal Tıp Onur Doktoru ve International Medical Veritas Association (IMVA) derneğinin kurucu yöneticisidir. ‘Transdermal Magnezyum Tedavisi’ isimli kitabı, Magnezyum Kloritin transdermal olarak kullanımıkonusunda ses getiren bilgileri ortaya çıkartmıştır.

DANİEL REİD

DANİEL REİD

“Neredeyse on yıldır Magnezyum Klorit yağını sağlık ve iyileştirme programlarımızda kullanıyoruz ve transdermal olarak kullanıldığında pozitif ve bazen de dramatik sonuçlar alıyoruz. Denediğimiz bütün kaynaklar arasında, Antik Mineral en hızlı, en güçlü yararları ortaya koyan ürün olmuştur.

Bugün okyanus sularında artık bulunmayan temel elementler içermektedir ve kesinlikle herhangi bir zehirli bulaşıcı madde içermez. Hem önleyici hem de güçlendirici sağlık bakımı için bu ürünü yüksek derecede öneriyoruz.
" - Daniel and Snow Reid.

Daniel Reid en çok satan kitaplar listesinde adı bulunan bir yazar ve doğu felsefesi ve tıbbi konusunda önde gelen bir uzmandır. Asya’nın kendi kendine sağlık kazandırmak ve kendi kendini iyileştirmekle ilgili uygulamaları konusunda çeşitli kitapları ve dergi makaleleri kaleme almıştır ve çağdaş sağlık sorunlarına kendi geleneksel yaklaşımının pratik etkinliği
konusunda uluslararası ün kazanmıştır

Copyright © 2010 www.antikmineral.com.tr